FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Keshilla

Ordinanca Stomatologjike Berident
Rruga Skenderbeu
Nr 23, 50000 Deqan.

Cel: +377 44 125 293
Tel: +381 38 061 867

Mire se vini ne faqen tone!

Berident ofron sherbime cilesore, me seriozitet dhe perkushtim ndaj pacienteve tane.

Kemi 2 dekada qe kontribojme ne buzeqeshjen tuaj, dhe do vazhdojme kete pune ne menyren me te mire te mundshme

Zbardhimi i dhembeve

Me ane te zbardhimit te dhembeve do arrini nje buzeqeshje vezulluese qe gjithmone e keni enderruar.

Guri Dekortikues

Detaj shume i vogel por unik.